Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Larsson potvrdil účast v MS

18.03.2016 | Autor: Petr Šulčík
Larsson potvrdil účast v MS
Švédský jezdec Robin Larsson se stejně jako v loňské sezoně zúčastní kompletní sezony MS v rallycrossu za volantem vozu Audi A1 Supercar.

Švédský jezdec Robin Larsson potvrdil účast na všech závodech mistrovství světa s vozem Audi A1 Supercar. Navázat bude chtít na zisk titulu evropského šampiona nejsilnější divize z roku 2014, na loňské třetí místo z Norska a závěrečné vítězství v Argentině. "Udělali jsme přes zimu několik změn a vylepšení na autě, což by nám mělo pomoci na trati. Chci taky zúročit loňské zkušenosti, na většině tratí už jsem nejméně jednou startoval," řekl Robin Larsson. "Důležitá je stabilita výsledků. Ano, stejně jako ostatní chci vyhrát každý závod, ale správná taktika je cestou k úspěchu. S tím jsem měl problémy loni v první polovině sezony. Chtěl jsem vyhrát za každou cenu. Ve druhé půlce jsem začal jezdit více hlavou a fungovalo to," pokračoval třiadvacetiletý Švéd.

MS 2015 - Argentina

"Jsme malý tým složený z velkých lidí. Všechny týmy se určitě zase posunuly o kus vpřed. Bude to pro nás těžký rok, ale motivace mi rozhodně nechybí," říká odhodlaně Robin Larsson.