Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

EKSRX: Ekström & Heikkinen

21.03.2016 | Autor: Petr Šulčík
EKSRX: Ekström & Heikkinen
Posledním týmem, který oznámil jezdeckou sestavu pro sezonu 2016 mistrovství světa je švédský EKS RX. Vedle Mattiase Ekströma pojede Toomas Heikkinen.

Vedle Mattiase Ekströma se ve druhém voze Audi S1 Supercar týmu EKS představí v rámci světového šampionátu finský jezdec Toomas Heikkinen. "Toomas je velmi rychlý jezdec a také výborný charakter. Máme za sebou dlouhou zimní pauzu plnou příprav. Díky naším partnerům opět můžeme stát na startu sezony se dvěma připravenými vozy," uvedl majitel týmu Mattias Ekström.

EKSRX 2016

"EKSRX je skvělá parta lidí a jeden z nejprofesionálnějších týmů, který se účastní mistrovství světa. S Mattiasem jsme dobrými přáteli od X Games v roce 2013 a oba chceme jediné, vyhrávat závody," prohlásil Toomas Heikkinen. Nyní na tým čeká celá řada testů před úvodním závodem v portugalském Montalegre.