Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Jakub Bittman - zkušební sezona 2015

19.03.2015 | Autor: Petr Šulčík
Jakub Bittman - zkušební sezona 2015
Na Slovakiaringu vstoupí do sezony také Jakub Bittman. Na sezonu 2015 připravuje tým BRC Racing novinku v podobě nového vozu Peugeot 208 pro divizi Super 1600.

Na Slovensku bude Jakub Bittman startovat ještě se starým vozem Peugeot 206 v divizi SuperTouringCars. Premiéru nového vozu si tým BRC Racing naplánoval až na konec června, kdy se pojede v rámci seriálů Rallycross Challenge Europe, MMČR a ZSE v Sosnové. "Pokud vše klapne, chtěli bychom v Sosnové startovat s 208 a zbytek sezony MMČR odjet už v divizi Super 1600. V úvahu přichází i některé závody RCE v závěru sezony," prozradil plány na sezonu 2015 Jakub Bittman.

Jakub Bittman - Sedlčany 2014

Na vývoji nového vozu spolupracoval tým BRC Racing se společností Blue Engineering. "Postarali se o podvozek nového auta. Karoserii jsme postavili spolu s otcem a strýcem. Tlumiče budou od H/P Sporting, převodovka Sadev a motor pro nás jako vždy připravil ing. Pavel Lustig. Řada věcí je podobných jako na rallyovém voze Peugeot 208 R5," popsal nový vůz loni druhý muž mistrovství republiky.

MMČR 2014 - Sedlčany

Loni Bittman obhajoval titul zónového mistra. To se mu nepovedlo, ale přesto dokázal zajet několik dobrých výsledků. Zvítězil v rámci X Race na Slovensku a vítězství si připsal také v Sedlčanech. Pro sezonu 2015 žádné cíle vytyčené nemá. "Bude to má patnáctá sezona od doby co jsem začal jezdit hobbyautokros. V polovině sezony přesednu do jiného auta, takže i z tohoto důvodu si žádné cíle nekladu. Chci si dobře zazávodit a dobře se umístit v rámci mistrovství republiky. Zónu letos vypustím," dodal Bittman.