Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Mogul pomáhá chránit lidské životy

18.03.2015 | Autor: Petr Šulčík
Mogul pomáhá chránit lidské životy
Zvládání krizových situací na silnicích pomáhá projekt Autodromu Sosnová za přispění značky Mogul.

Na Autodromu v Sosnové u České Lípy je v roce 2015 možné desetkrát se zúčastnit kurzů bezpečné jízdy, které pořádá zdejší Centrum kurzů bezpečné jízdy od jara do podzimu pod názvem MOGUL Safety Cup. Díky účasti generálního partnera, kterým je značka MOGUL, jsou kurzy bezpečné jízdy pro motoristy nyní za dotovanou cenu 490,- Kč.

Mogul Safety cup 2015

Zúčastněte se projektu, který pomáhá chránit lidské životy. Kurz je rozdělen na část teoretickou i praktickou, při které si procvičíte zvládání krizových situací. Dotované kurzy je možné navštívit od dubna do listopadu 2015. Pořadatelem kurzu je Autodrom Sosnová a generálním partnerem MOGUL. První kurz je pro zájemce připraven 26. dubna a již teď se můžete k jeho absolvování zaregistrovat na www.mogulsafetycup.cz Další kurzy budou následovat 24.5., 21.6, 5.7., 19.7., 2.8., 13.9., 18.10., 1.11., a 15.11.

Více informací o MOGUL Safety Cupu na www.mogulsafetycup.cz a o autodromu v Sosnové, najdete na www.autodrom.cz a na facebooku.

text: Petr Eliáš - Autodrom PR