Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Hansen Motorsport přihlášen do MS

6.03.2019 | Autor: Petr Šulčík
Hansen Motorsport přihlášen do MS
V mistrovství světa nebudou chybět ani bratři Hansenovi. Tým Hansen Motorsport MJP pojede s dvojící vozů Peugeot 208 WRX.

Švédští jezdci Timmy a Kevin Hansenovi pojedou mistrovství světa v rallycrossu za tým Hansen Motorsport MJP. Oba dva budou mít k dispozici vozy Peugeot 208 WRX. "Měsíce, které následovaly poté, co Peugeot ukončil své působení v mistrovství světa, pro mě byly jedny z nejtěžších vůbec. Pracovali jsme do poslední chvíle, abychom dali dohromady potřebný rozpočet na start ve světovém šampionátu," uvedl Kenneth Hansen.

MS 2018 - Německo

Hansen Motorsport navázal spolupráci s týmem MJP Racing Maxe Puchera. Kromě seriálu Global Rallycross Europe tak oba dva jezdce uvidíme v mistrovství světa. "Zimní přestávka byla dlouhá od posledního závodu v Jižní Africe. Jsem rád, že budu moci stát znovu na startu závodů světového šampionátu. Když vidím, kdo potvrdil účast v šampionátu vypadá to na velmi zajímavou sezonu," řekl Timmy Hansen.

MS 2018 - Norsko

I přes to, že je mu teprve dvacet let, v rallycrossu už má řadu zkušeností. Kevin Hansen by rád jednou zaútočil na titul mistra světa. "Po dvou letech ve světovém šampionátu už mám určité zkušenosti, na které bych rád letos navázal a začal bojovat o pódiová umístění nebo dokonce o první vítězství. Je skvělé být na startu ve skutečně rodinném týmu," prohlásil Kevin Hansen.