Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Ekström vítězí i v Belgii!

15.05.2016 | Autor: Petr Šulčík
Ekström vítězí i v Belgii!
Vítězem třetího závodu mistrovství světa v belgickém Mettetu se stal stejně jako minulý týden v Německu Mattias Ekström. Druhý dojel Sebastien Loeb.

Švédský jezdec Mattias Ekström pokračuje ve vítězné sérii a po vítězství minulý týden na německém Hockenheimu zvítězil i ve třetím závodě seriálu mistrovství světa v Belgii. Poprvé na stupně vítězů vystoupil Sebastien Loeb, který skončil druhý před Petterem Solbergem. První ze hry ve finálové jízdě byl Johan Kristoffersson, který odstavil svůj vůz pro poruchu. Za stupni vítězů skončili na dalších místech Anton Marklund a Francois Duval. Duval se dostal do finále až po diskvalifikaci Baumanise.

MS 2016 - Belgie

V evropské šampionátu divize Super Car zvítězil Kevin Hansen. Za sebou nechal vítěze všech čtyř kvalifikací Jerome Grosset - Janina, třetí skončil Tord Linnerud. V divizi Touring Car se radovala Magda Andersson před Magnussenem a Gundersenem. Vítězem kategorie RX Lites se stal Thomas Bryntesson.

MS 2016 - Belgie

MS 2016 - Belgie

MS 2016 - Belgie

Přehled výsledků - MS 2016 - Belgie (Mettet)