Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Dokáže Marklund zvítězit?

28.06.2014 | Autor: Petr Šulčík
Dokáže Marklund zvítězit?
Divizi Super Car vede po prvním dnu ve Finsku Anton Marklund. V divizi Super 1600 byl nejrychlejší Misyulya, Ondřej Smetana je šestý a Pavel Vimmer jedenáctý.

Švédský jezdec Anton Marklund s vozem VW Polo vede po prvním dnu divizi Super Car ve finské Kouvole. V první rozjížďce byl čtvrtý, druhou vyhrál. Na druhém místě je vítěz předchozího závodu Reinis Nitišs. Lotyšský jezdec, který má ve Finsku velkou diváckou podporu si situaci zkomplikoval ve druhé rozjížďce, když chyboval a přetočil se. Třetí je prozatím Andreas Bakkerud. Překvapením je páté místo Krzysztofa Skorupskiho, Petter Solberg je až desátý, když se mu do první rozjížďky nepodařilo dobře odstartovat.

MS 2014 - Finsko

V divizi Super 1600 je situace po prvním dnu hodně vyrovnaná. Za prvním Misyulyou je druhý Ulrik Linnemann a třetí Janis Baumanis. Misyulia s Linnemannem vyhráli každý po jedné rozjížďce. Ondřej Smetana obsadil v obou jízdách šesté místo. "S první rozjížďkou nejsem spokojený, ve druhé už to bylo lepší, ale zase se mi vůbec nepovedl start. Auto funguje bez problémů. Je to hodně vyrovnané," řekl Ondřej Smetana.

MS 2014 - Finsko

Pavel Vimmer je po prvním dnu jedenáctý. Ve druhé rozjížďce skončil na osmém místě. "Při tomto počtu aut bude rozhodovat každá maličkost a každý bod. Trať je hodně náročná," uvedl Pavel Vimmer. Nor Kjetil Larsen vyhrál obě dvě rozjížďky divize Touring Car. Na druhém místě prozatímního pořadí této divize je Daniel Lundh před Torleifem Lonou. V RX Lites vede Kevin Hansen.

MS 2014 - Finsko