Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Chicherit s Renaultem vstupuje do rallycrossu

8.02.2017 | Autor: Petr Šulčík
Chicherit s Renaultem vstupuje do rallycrossu
Francouzský jezdec Guerlain Chicherit vstoupí s vozem Renault Megane RX do světového šampionátu. Vůz postaví britský Prodrive.

Francouzský jezdec Guerlain Chicherit vstoupí na podzim tohoto roku s vozem Renault Megane RX do světového šampionátu v rallycrossu. Poprvé by se s novým vozem měl představit na svém domácím závodě ve francouzském Lohéacu. O stavbu a přípravu nového vozu se postará britský Prodrive. Po několika testovacích závodech má tým GCK v plánu kompletní sezonu 2018.

Renault Megane RX

"Do rallycrossu vstupujeme s velkým zájmem a odhodláním, protože tento šampionát je na velkém vzestupu. Můžeme zde uplatnit naše mnohačetné zkušenosti v oblasti motorsportu. Myslím si, že jsem schopni postavit vůz, který může vyhrát šampionát. Na spolupráci s Guerlainem se velmi těšíme," uvedl šéf Prodrivu David Richards. "Jsem velmi šťastný, že budu moci spolupracovat s Prodrivem. Jsem přesvědčen, že nový vůz v šampionátu zaujme a bude schopen vítězit," dodal Guerlain Chicherit.

Renault Megane RX

Renault Megane RX

Renault Megane RX