Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Anglické vítězství Pettera Solberga!

24.05.2015 | Autor: Petr Šulčík
Anglické vítězství Pettera Solberga!
Norský jezdec vyhrál svůj druhý letošní závod a zůstává v průběžném vedení mistrovství světa.

Norský jezdec Petter Solberg vyhrál druhý závod v letošní sezoně. Z prvního semifinále, při kterém byla šotolinová část okruhu dost nakropená, postoupil po dobrém startu Petter Solberg, druhý skončil Kristoffersson a o třetí místo svedl úspěšný souboj Reinis Nitišs, který za sebou nechal Timmyho Hansena. Druhé semifinále ovládl Mattias Ekström před Andreasem Bakkerudem a Guyem Wilksem, který celou dobu bojoval s Davy Jeanneym. Před finálovou jízdou začalo mírně pršet, po startu se pole rozdělilo na dvě trojice. první vedl Solberg, druhou, která zamířila do joker lapu Ekström. Za hry byl po defektu Wilks. Rozhodlo až poslední kolo, kdy se po průjezdu joker lapem zůstal těsně na prvním místě Petter Solberg. Třetí místo získal Johan Kristoffersson před dvojicí Fordu Bakkerudem a Nitišsem. 

MS 2015 - Anglie

V divizi Touring Car zvítězil Fredrik Salsten před Benem Philipem Gunderssonem a Camillou Antonsen. Finále kategorie RX Lites ovládl Kevin Hansen před Kevinem Erikssonem a Thomasem Bryntessonem.

Přehled výsledků - Anglie - Lydden Hill - 2015