Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Chystáte se na Hockenheim?

5.03.2016 | Autor: Petr Šulčík
Chystáte se na Hockenheim?
Informace o cenách vstupenek a několik dalších rad pro ty, kteří se chystají na druhý závod světového šampionátu na Hockenheimring.

Teprve podruhé se mistrovství světa pojede na slavném Hockenheimringu (6.- 8.5. 2016) Trať je zde vybudována na stadionu těsně před startovní a cílovou rovinkou tohoto okruhu. První německý závod mistrovství světa je součástí pouze světového šampionátu, startovat budou jen jezdci divize Super Car a kategorie RX Lites. Jezdci divizí evropského šampionátu zde nestartují. Z jednotlivých tribun je vidět celá trať, nevýhodou je oproti klasickým rallycrossovým tratím větší vzdálenost. Za cenu vstupenky uvidíte nejen světový rallycross, ale také závod DTM a další doprovodné série (Audi TT Cup, Porsche Carrera Cup). Hockenheimring se nachází nedaleko Mannheimu, z Prahy ujedete necelých pět set kilometrů. V blízkosti okruhu se dá také kempovat. Rallycross bude mít v pátek a v sobotu na programu rozjížďky, v neděli přijde na řadu semifinále a finále. Ti, kteří disponují vstupenkami na místa ze kterých není vidět na závod rallycrossu, jsou volná místa na Innentrübune A a Südtribüne A. Koupí přes internet samozřejmě několik Eur ušetříte.

MS 2016 - Německo - Hockenheim

MS 2016 - Německo - Hockenheim

Informace o vstupenkách:

Gold + paddock - 80 EUR

Gold - 55 EUR

Silver + paddock - 65 EUR

Silver - 40 EUR

Bronze + paddock 54 EUR

Bronze - 29 EUR

Paddock - 25 EUR

Online prodej vstupenek - Hockenheim 2016