Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Závod v Sosnové zrušen!

17.08.2016 | Autor: Petr Šulčík
Závod v Sosnové zrušen!
Po vzájemné dohodě organizátorů je bohužel poslední závod Rallycross Challenge Europe 2016 v Sosnové zrušen.

Před několika dny se začala šířit informace o zrušení posledního závodu Rallycross Challenge Europe 2016 v Sosnové, který byl na programu 24. a 25 září. Po zrušení závodu v polském Jastrzabu jde o zrušení už druhého letošního závodu tohoto seriálu. Organizátoři ze Sosnové zrušili i republikový a zónový závod, který měl být součástí závodního víkendu.

Pořadatelství (zónového a republikového mistrovství) bylo nabídnuto Sedlčanům, které ovšem odmítli, protože o týden později je zde na programu autokros. Rallycross historiků, který měl být také součástí, se pojede společně s Rallycross Cupem v Sedlčanech (10. září) a  Sosnové (29. října). Jestli se promotérovi Rallycross Challenge Europe povede uspořádat náhradní závod nebo jestli bude náhradní podnik i v rámci ZSE a MMČR zatím není známo. V každém případě zde určitě není něco v pořádku...