Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Vyjádření - Pavel Dušánek

19.08.2016 | Autor: Petr Šulčík
Vyjádření  - Pavel Dušánek
Ke zrušení závodu Rallycross Challenge Europe, MMČR a ZSE se krátce vyjádřil ředitel autodromu v Sosnové Pavel Dušánek.

Velmi stručné vyjádření k zrušení závěrečného závodu seriálů RCE, ZSE a MMČR zaslal redakci rallycross.cz ředitel Autodromu Česká Lípa Pavel Dušánek. "Věc je jednoduchá. Nejprve je potřeba si dát do excelu startovní listinu závodů, k tomu vklady a prize money, které se musí vyplatit. Nepočítám organizaci a přípravu. Závod vygeneruje mínus , který pořadatel musí sehnat, aby závod uspořádal. Chceme organizovat pouze to, kde budeme promotéři či budeme mít stoprocentní rozhodovací pravomoc," uvedl stručně Pavel Dušánek.

Autoklub ČR dnes na svém webu zveřejnil tuto informaci:

Na základě informace pořadatele podniku Rallycross Challenge Europe, Mistrovství Zóny střední Evropy, Autoklub MM ČR v rallycrossu, Mistrovství Rakouska a České trofeje historických vozidel, Autoklubu Česká Lípa v AČR o nenaplnění příjmové složky rozpočtu je podnik plánovaný na 24. - 25. 9. 2016 zrušen.

RCE 2015 - Česko