Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Vyjádření IMG k situaci v MS

19.10.2018 | Autor: Petr Šulčík
Vyjádření IMG k situaci v MS
Výkonný ředitel mistrovství světa v rallycrossu Paul Bellamy se krátce po oznámení ukončení působení týmu Peugeot Total vyjádřil k situaci v mistrovství světa.

Výkonný ředitel mistrovství světa v rallycrossu Paul Bellamy bezprostředně reaguje na odchod týmu Peugeot Total a vyjadřuje se k aktuální situaci v šampionátu. "Jsme samozřejmě zklamáni odchodem týmu Peugeot, ale jejich rozhodnutí plně respektujeme. Takové věci se v motoristickém sportu stávají a jsou jeho nedílnou součástí. Značky přicházejí a odcházejí.Chceme poděkovat Peugeotu za jejich podporu a účast a přejeme jim mnoho úspěchů v budoucnu."

Paul Bellamy

"Nadále budeme pokračovat v našich plánech rozšiřovat mistrovství světa v rallycrossu. Jednáme z řadou výrobců ohledně možného vstupu a plánech elektrického rallycrossu pro rok 2021. Těšíme se na vyvrcholení šampionátu v Jižní Africe a na příští sezonu, které odstartuje na další nové trati v Abu Dhabí a poprvé se pojede i na slavném okruhu ve Spa," uvedl Paul Bellamy.