Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Vítejte na novém serveru pro rallycross

24.04.2010 | Autor: Petr Šulčík
Vítejte na novém serveru pro rallycross
Startmaršál zdvihá ceduli 5 sekund do startu. Za malou chvíli blikne červená a posádka ve složení Ráca, Market a Máca pustí spojku tohoto zbrusu nového, s láskou postaveného stroje.

Startmaršál zdvihá ceduli 5 sekund do startu. Za malou chvíli blikne červená a posádka ve složení Ráca, Market a Máca pustí spojku tohoto zbrusu nového, s láskou postaveného stroje.


Tak tedy dobré ráno, poledne, dobrý večer, nebo raději surfujete internetem v noci? Vážení čtenáři, fanoušci rallycrossu, jezdci, mechanici, novináři, vítejte u nás, na nových stránkách plných všeho, co jen rallycross může nabídnout.
   

Zkoušíme to trochu jinak. Chceme Vám přinášet ucelené a kompletní informace z domácího i evropského dění. Za malou chvíli se rozečtete a začnete zběsile klikat na všechna tlačítka, která zde najdete. Pohybujete se v nových vodách. Seznamujete se s novou věcí. Mějte na paměti, že každá „mašina“ vyjede, ukáže co umí a pak je zapotřebí jí doladit k úplné spokojenosti. Stejně tak to zamýšlíme i s těmito stránkami. Právě jsme to rozjeli a budeme dále rozšiřovat, přidávat další zajímavé odkazy v MENU, oslovovat další spolupracovníky. Již teď víme, že s námi v tomhle projektu pojede na plné pecky například Tomáš Němec.

Jaké pak dlouhé povídání. Ochutnejte, nechte poválet na mozkových plenách a uvidíte. Věřte, že se vynasnažíme, abyste byli spokojeni a náležitě ukojeni. Čtěte LIVE reportáže, listujte si ve fotografiích, čekejte brzy i výsledky, karty jezdců, tratí. Vy, jezdci budete mít dokonce možnost využívat tyto stránky jako archiv svých kompletních dosažených výsledků. Budete mít k dispozici dokonce i časy z jednotlivých rozjížděk ze všech závodů. 

Čeká Vás zkrátka celá řada lahůdek, z nichž mnohé tu ještě nebyly.

Děkujeme všem, kteří se podíleli a stále ještě podílejí na vývoji rallycross.cz. Děkujeme Vám všem, kteří nás budete číst, a kteří přijmete „webovky“  plné „adroše“, sladké vůně spáleného benzínu, štiplavého aroma přehřátých gum, stránky věnované Vám, kteří nedokážete bez toho všeho žít!

Žijte rallycrossem, hltejte ho plnými doušky, dobře se bavte!