Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Ve Francii vede Loeb

2.09.2017 | Autor: Petr Šulčík
Ve Francii vede Loeb
Francouzský jezdec Sebastien Loeb po úvodním dnu ve vedení devátého závodu mistrovství světa ve francouzském Lohéacu.

Jezdec Peugeotu Sebastien Loeb je po prvním dnu a vítězství ve druhé kvalifikaci ve vedení svého domácího závodu v Lohéacu. První kvalifikační jízdu zvládl nejlépe vedoucí jezdec mistrovství světa Johan Kristoffersson, kterému patří průběžné druhé místo. Spolu s Loebem mají shodný počet bodů. Třetí je překvapivě Američan Ken Block opět se stejným bodovým ziskem jako čtvrtý Mattias Ekström. První šestici uzavírají Andreas Bakkerud a Petter Solberg. V evropském šampionátu divize Supercar je vidět hodně zajímavých soubojů. Úvodní tři kvalifikace zvládl nejlépe Thomas Bryntesson.

MS 2017 - Francie

MS 2017 - Francie

V mistrovství Evropy divize Super1600 už mají jezdci za sebou tři kvalifikační jízdy. Vede Krisztián Szabó (vyhrál všechny tři kvalifikace) před domácím Maximilienem Evenem a Ulrikem Linnemannem. Z českých jezdců je na tom nejlépe Josef Šusta na šestém místě. Mezi dvanáctkou postupující do semifinále je také devátý Pavel Vimmer. Sedmnáctý je Ondřej Smetana (v první kvalifikaci nemohl po kolizi nastartovat), pětadvacátý Zdeněk Kučera (předčasný start ve druhé kvalifikaci), o příčku za ním Marcel Suchý. Do třetí kvalifikace nenastoupil Václav Veverka, který měl technické problémy s elektrikou vozu. Po pátém místě v první kvalifikační jízdě, do druhé jen odstartoval. V kategorii RX2 je na prvním místě Cyril Raymond, který vyhrál všechny tři kvalifikace.

MS 2017 - Francie

MS 2017 - Francie

MS 2017 - Francie

MS 2017 - Francie

MS 2017 - Francie

MS 2017 - Francie

MS 2017 - Francie