Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Václav Veverka jun. - finální přípravy

15.03.2014 | Autor: Petr Šulčík
Václav Veverka jun. - finální přípravy
Českobudějovický jezdec zatím nemá jasno, který šampionát bude letos prioritou.

Během dlouhé zimní přestávky se v týmu českobudějovického jezdce pracovalo nejen na stávajícím voze Peugeot 206, ale začaly práce na stavbě nového vozu pro divizi Super 1600. "Na nadcházející sezonu jsme se začali usilovně připravovat již od konce té minulé. Auto prošlo kompletní repasí a některými změnami, zejména na podvozku. Momentálně je složené a o víkendu proběhnou první okruhy po areálu firmy VETO CZ. Rádi bychom peugeota co nejlépe doladili ještě před začátkem sezony, takže proběhnou i testy v Sedlčanech a na motokárové dráze v Písku na Hradišti. Také jsme začali pracovat na stavbě nového vozu Peugeot 208 pro divizi Super 1600," prozradil Václav Veverka mladší.

Václav Veverka jun.

Zatím však nemá jasno, kterého mistrovství se v letošní sezoně zúčastní. "O tom, do jakého mistrovství letos vyrazíme, dosud není rozhodnuto. Stále jednáme s našimi partnery. Podle toho jak tato jednání dopadnou, zvolíme, kterému šampionátu se budeme věnovat naplno, případně kterých vybraných závodů se zúčastníme nad rámec preferovaného mistrovství. Jediné co mohu sdělit s jistotou, je účast na domácím poli. Na podnicích v ČR nebudeme chybět. Vždy se rádi představíme českému publiku a osobně bych byl rád, kdybychom se doma jako jezdci sešli v co největším počtu. Ať mají domácí fanoušci důvod navštěvovat tyto krásné závody!"

Další novinky můžete sledovat na facebookovém profilu Václava Veverky - zde.