Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

V tréninku nejrychlejší Volkswageny

10.06.2017 | Autor: Petr Šulčík
V tréninku nejrychlejší Volkswageny
V úvodní části volného tréninku na šestý závod MS byla nejrychlejší dvojice Volkswagenu. V kvalifikacích divizí Touringcar a RX2 zvítězili Enerberg a Raymond.

První částí volného tréninku dnes začal šestý závod mistrovství světa v norském Hellu. Nejrychlejší byla opět dvojice týmu PSRX Volkswagen Sweden. Zvítězil Johan Kristoffersson před Petterem Solbergem. Kuriózní situace se stala před nájezdem na startovní rošt, kdy vůz Sebastiena Loeba přejel Kristofferssonovi nohu. Ani to švédskému jezdci nezabránilo k vítězství v tréninku. Třetí místo zatím drží Timmy Hansen. Nejpilnějším jezdcem v tréninku byl Janis Baumanis, který odjel osmnáct kol (15. místo).

MS 2017 - Norsko

V úvodní kvalifikaci mistrovství Evropy divize Touringcar zvítězil domácí jezdec Lars Oivind Enerberg před Steinarem Stokkem a Andersem Bratenem. V kategorii RX2 si nejrychleji počínal vítěz dvou předchozích závodů Francouz Cyril Raymond.

MS 2017 - Norsko

MS 2017 - Norsko

MS 2017 - Norsko

MS 2017 - Norsko