Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

V tréninku nejrychlejší Koutný, Heezen a Sterkens

13.09.2014 | Autor: Petr Šulčík
V tréninku nejrychlejší Koutný, Heezen a Sterkens
Jezdci mají za sebou tréninky na zítřejší závod Rallycross Challenge Europe 2014 na autodromu v Sosnové. V článku naleznete i několik fotografii.

V divizi SuperCars byl nejrychlejší český jezdec Pavel Koutný, na druhém místě skončil René Munnich, který v Sosnové představil novinku v podobě vozu Audi S3 Supercar. Třetí místo patřilo Höllerovi. V divizi Super 1600 zajel nejlepší tréninkový čas Nizozemec Thijs Heezen před Lotyšem Artisem Baumanisem a  obhájcem loňského prvenství této divize Stanislavem Šustou. TouringCars ovládl Jos Sterkens. V divizi SuperNationals v rámci seriálu Zóny střední Evropy vyhrál trénink Jakub Bittman.

Jezdci historických automobilů absolvovali už i rozjížďku. Ta v kategorii nad 1600ccm nejlépe vyšla Janu Kubíkovi před Václavem Halounem a Jiřím Matějkou. Do 1600ccm byl nejrychlejší Pavel Nováček před Milanem Zákoutským a Jaroslavem Marchalem. Historické automobily 4x4 opanoval po dramatické stíhací jízdě z poslední pozice po nepovedeném startu Luboš Kužel se silným Audi Quattro před Lubošem Čížkem a Petrem Koutným.

Výsledky - RCE 2014 - Česko (Sosnová)

RCE 2014 - Česko

RCE 2014 - Česko

RCE 2014 - Česko

RCE 2014 - Česko

RCE 2014 - Česko

RCE 2014 - Česko

foto: Rallycross Challenge Europe