Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Solberg pojede All - Star Magic Weekend v Höljes!

22.06.2020 | Autor: Petr Šulčík
Solberg pojede All - Star Magic Weekend v Höljes!
Vítěz seriálu RallyX Nordic z roku 2018 Oliver Solberg se s vozem Citroën DS3 Supercar zúčastní podniku All - Star Magic Weekend v Höljes.

Další hvězdou podniku All - Star Magic Weekend ve švédském Höljes (2. - 5.7.) je syn dvojnásobného mistra světa v rallycrossu Oliver Solberg. Nor dokázal šampionát RallyX Nordic vyhrát v sezoně 2018. V minulé sezoně se Solberg věnoval rally, vyhrál lotyšský šampionát a v závěru sezonu premiérově startoval spolu se svým otcem v rámci světové Britské rally s vozem Volkswagen Polo R5. V letošní sezoně se stal továrním jezdcem Škody. V Höljes pojede Solberg s vozem Citroën DS3 Supercar.

"V letošním roce je všechno trochu jiné a musíme být opravdu vděční za to, že lidé pořádají podobné akce," potvrdil osmnáctiletý Solberg. "Letošní Magic Weekend se jistě bude lišit od těch, které jsme viděli dříve, ale hlavní věc je, že budeme závodit. Bude to divné bez plných tribun, ale nemyslím si, že si toho všimneme, když budeme sedět v autě. Závod v Höljes je taková událost, že by to dokonce mohlo svádět mého otce k návratu z důchodu ... ,“  říká s úsměvem Oliver Solberg.

Seznam přihlášených jezdců - All - Star Magic Weekend - Höljes 2020