Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

V Rakousku průběžně ve vedení Doran

14.09.2013 | Autor: Petr Šulčík
V Rakousku průběžně ve vedení Doran
V divizi Super 1600 je ve vedení Nitiss, Ondřej Smetana je čtvrtý. V TouringCars je na prvním místě Tohill, Roman Častoral zaujímá také čtvrtou pozici.

Dvě třetí místa zajistila vedení po prvním dni osmého závodu mistrovství Evropy britskému jezdci Liamu Doranovi. Druhé místo patří průběžně vedoucímu jezdci šampionátu Timuru Timerzyanovovi, který si připsal šestý a druhý čas, podobně jako třetí Anton Marklund. Čtvrtý je navrátilec Frode Holte. Norský jezdec Petter Solberg v první rozjížďce předčasně odstartoval a musel tak dvakrát do joker lapu. Druhou rozjížďku pak vyhrál a celkově je na šestém místě. Nedaří se Davy Jeanneymu, kterému patří desáté místo, vítěz posledních dvou závodů Bakkerud je až jedenáctý.

ME 2013 - Rakousko

Po prvním a druhém místě v rozjížďkách je na prvním místě divize Super 1600 Reinis Nitiss před Ulrikem Linnemannem a Ericem Färénem. Po dvou šestých časech je na čtvrtém místě průběžného pořadí český jezdec Ondřej Smetana, který svou druhou rozjížďku před Panhauserem vyhrál. V divizi TouringCars směřuje za dalším vítězstvím irský jezdec Derek Tohill, když první rozjížďku vyhrál a ve druhé skončil na druhém místě za Robinem Larssonem. Ten jen na průběžném druhém místě před Koenem Pauwelsem. Roman Častoral zajel v první rozjížďce třetí nejrychlejší čas a ve druhé šestý, celkově je pak na čtvrtém místě následovaný Ole Habjorgem. Daniel Lundh šel ve druhé rozjížďce v poslední zatáčce přes střechu.