Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

V Německu zvítězil Ekström!

1.10.2017 | Autor: Petr Šulčík
V Německu zvítězil Ekström!
Vítězem jedenáctého závodu mistrovství světa v německém Buxtehude se stal Mattias Ekström.

Švédský jezdec Mattias Ekström zvítězil v jedenáctém podniku mistrovství světa v rallycrossu v Německém Buxtehude. Ve finále porazil druhého Timmyho Hansena a třetího Tomase Heikkinena. Na čtvrtém místě dojel Petter Solberg, který dnes vyhrál, i přes zranění, obě kvalifikace. Pátý skončil Niclas Grönholm a šestý Kevin Hansen. 

V mistrovství Evropy divize Super1600 se z vítězství radoval Kasparas Navickas před Jussi - Petteri Leppihalmem a Artisem Baumanisem. Titul pro letošní rok obhájil maďarský jezdec Krisztián Szabó. Ze čtveřice českých jezdců, která se probojovala do semifinálových jízd (Šusta, Smetana, Veverka, Vimmer) se do finálové jízdy probojoval Josef Šusta. Ve finále skončil pátý. Mimo body skončili v Německu osmnáctý Zdeněk Kučera a dvaadvacátý Marcel Suchý. V divizi Touringcar vyhrál Ben - Philip Gundersen. Titul mistra Evropy patří Larsi Oivindu Enerbergovi z Norska.

Přehled výsledků - MS 2017 - Německo (Buxtehude)