Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

V Kanadě zvítězil Kristoffersson!

5.08.2018 | Autor: Petr Šulčík
V Kanadě zvítězil Kristoffersson!
Švédský jezdec Johan Kristoffersson vyhrál sedmý závod mistrovství světa v Kanadě. Druhý skončil Timmy Hansen a třetí Sebastien Loeb.

Jezdec týmu PSRX Volkswagen Johan Kristoffersson vyhrál šestý ze sedmi letošních závodů a po závodě v Kanadě si upevnil vedoucí pozici ve světovém šampionátu. Na druhém místě skončil Timmy Hansen a úspěch Peugeotu podtrhl třetím místem Sebastien Loeb. Francouz měl štěstí v semifinálové jízdě, když po chybě v poslední zatáčce zablokoval Baumanise, za kterým poté dojel na třetím postupovém místě. Dobře rozjeté semifinále měl také Andreas Bakkerud, ale po startu ze druhé řady ho z prvního místa vyřadila porucha zavěšení. Ve finále se Kristoffersson dostal do vedení hned po startu a jak je letošní tradicí nikoho už před sebe nepustil. Po průjezdu joker lapem se oba peugeoty dostaly před v cíli čtvrtého Ekströma. Pátý skončil Solberg a šestý Baumanis. V kategorii RX2 zvítězil Oliver Eriksson před Guillaume De Ridderem a Colem Keattsem. V rámci amerického šampionátu se z vítězství radoval Scott Speed před Tannerem Foustem a Kenem Bllockem.

Přehled výsledků - MS 2018 - Kanada (Trois - Riviéres)

MS 2018 - Kanada

MS 2018 - Kanada