Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

V Höljes zvítězil Johan Kristoffersson!

2.07.2017 | Autor: Petr Šulčík
V Höljes zvítězil Johan Kristoffersson!
Podruhé za sebou zvítězil švédský jezdec Johan Kristoffersson, když triumfoval v sedmém závodě mistrovství světa ve Švédsku.

Vítězstvím domácího jezdce Johana Kristofferssona skončil sedmý závod mistrovství světa v rallycrossu ve švédském Höljes. Kristoffersson získal ve Švédsku plný počet bodů za vítězství v kvalifikaci, semifinále a finále, které vedl od začátku až do cíle. Na druhém místě skončil obhájce loňského vítězství Andreas Bakkerud, třetí Sebastien Loeb. Těsně pod stupni vítězů skončil další jezdec Peugeotu Timmy Hansen, pátý Kevin Eriksson a šestý Janis Baumanis. Petter Solberg, který v kvalifikaci skončil druhý a startoval do druhého semifinále z nejvýhodnější pozice zůstal stát na startu. Poté co se mu podařilo odstartovat dojel šestý. V mistrovství Evropy divize Supercar se z vítězství radoval Anton Marklund, v kategorii RX2 po defektu vedoucího Cyrila Raymonda Dan Rooke.

MS 2017 - Švédsko

MS 2017 - Švédsko

Evropský šampionát divize Super1600 si vítězství připsal Artis Baumanis před Krisztiánem Szabóem a Janno Ligurem. Ani jeden ze dvou českých zástupců, kteří jeli dnešní semifinálové jízdy se do závěrečného finále neprobojoval. Jak Josef Šusta tak Ondřej Smetana skončili na pátém místě ve svých jízdách.

MS 2017 - Švédsko

MS 2017 - Švédsko

MS 2017 - Švédsko

Přehled výsledků - MS 2017 - Švédsko (Höljes)