Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

V Anglii vítězí Solberg

28.05.2017 | Autor: Petr Šulčík
V Anglii vítězí Solberg
Petter Solberg nenašel v Anglii přemožitele a vyhrál pátý závod mistrovství světa. Úspěch Volkswagenu podtrhl druhý Kristoffersson.

Norský jezdec Petter Solberg nenašel v anglickém Lydden Hillu přemožitele a po vyhrané kvalifikaci triumfoval i v závěrečném finále. Na vítězství čekal 455 dní. Úspěch Volkswagenu podtrhl druhým místem Johan Kristofferson, který se dostal do vedení v šampionátu. Třetí místo patří Andreasi Bakkerudovi. Solberg ve finálové jízdě zvolil ideální taktiku a po projetí joker lapu v úvodu finále své soupeře kolo po kole dojížděl. Další tři jezdce potrápily ve finále technické problémy. Čtvrtý skončil Sebastien Loeb před Mattiasem Ekströmem a Timmy Hansenem.

MS 2017 - Anglie

MS 2017 - Anglie

V mistrovství Evropy divize Touringcar se z vítězství radoval Lars Oivind Enerberg, kategorii RX 2 vyhrál stejně jako v posledním závodě v Belgii Cyril Raymond.

Přehled výsledků - MS 2017 - Anglie (Lydden Hill)