Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Solberg vede v Anglii

27.05.2017 | Autor: Petr Šulčík
Solberg vede v Anglii
Norský jezdec Petter Solberg zvítězil v obou úvodních kvalifikacích pátého závodu mistrovství světa v anglickém Lydden Hillu.

Nor Petter Solberg zvítězil v obou úvodních kvalifikacích pátého závodu mistrovství světa v anglickém Lydden Hillu. Na druhém místě je Solbergův týmový kolega Johan Kristoffersson, který skončil dvakrát druhý. Třetí místo zaujal po prvním dnu vedoucí jezdec průběžného pořadí světového šampionátu Mattias Ekström (dvakrát třetí místo). První pětici uzavírají Andreas Bakkerud a Timmy Hansen. Před volným tréninkem a krátce v jeho průběhu lehce zapršelo, jinak je v Anglii slunečné počasí. Problémy měl v první kvalifikaci Niclas Grönholm, který obrátil svoji fiestu přes střechu. Po třech kvalifikacích je na prvním místě divize Touringcar Lars Oivind Enerberg, v kategorii RX2 vyhrál všechny tři kvalifikace Cyril Raymond.

MS 2017 - Anglie

MS 2017 - Anglie

MS 2017 - Anglie

MS 2017 - Anglie

MS 2017 - Anglie