Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

V Anglii vede Solberg

28.05.2016 | Autor: Petr Šulčík
V Anglii vede Solberg
Po dvou kvalifikačních jízdách čtvrtého podniku mistrovství světa vede Petter Solberg. Nejlepší z českých jezdců v ME divize Super 1600 je Václav Veverka.

Norský jezdec Petter Solberg zvítězil v obou kvalifikačních jízdách úvodního dne čtvrtého závodu mistrovství světa v anglickém Lydden Hillu. Na druhém místě je po prvním dnu vítěz předchozích dvou závodů Mattias Ekström, třetí je prozatím Andreas Bakkerud. "Po závodě v Belgii jsem na autě udělali mnoho změn. Jsme potěšen, že všechno funguje tak, jak jsme předpokládali. Těším se na zítra, " uvedl Petter Solberg. 

MS 2016 - Anglie

V mistrovství Evropy divize Super 1600 vede Dán Ulrik Linnemann před Krisztiánem Szabóem a Artisem Baumanisem. Z českých jezdců je na tom nejlépe Václav Veverka, který je po třech kvalifikačních jízdách na osmém místě. Josef Šusta je desátý a Pavel Vimmer dvanáctý. Nedaří s Ondřeji Smetanovi, který je po technických problémech až na dvaadvacátém místě. V kategorii RX Lites vede Cyril Raymond.

MS 2016 - Anglie

MS 2016 - Anglie

MS 2016 - Anglie

MS 2016 - Anglie

MS 2016 - Anglie

MS 2016 - Anglie

MS 2016 - Anglie