Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Rallycross se vrací domů

26.05.2016 | Autor: Petr Šulčík
Rallycross se vrací domů
Dalším podnikem mistrovství světa v rallycrossu je anglický Lydden Hill. Pokračuje i evropský šampionát divize Super 1600.

Po jednovíkendové přestávce pokračuje v anglickém Lyden Hillu světový šampionát v rallycrossu. Kromě všech permanentních jezdců se v závodě objeví Tanner Foust za volantem vozu Volkswagen Polo Supercar. Navázat na svůj loňský výkon bude chtít britský jezdec Guy Wilks, který tentokrát pojede s vozem Ford Fiesta. Téměř domácí závod nevynechá ani Ir Derek Tohill, který se v rámci ME představil v Belgii s fiestou. Dokáže někdo zastavit Mattiase Ekströma v cestě za třetím vítězstvím v řadě? Druhý závod čeká také na jezdce mistrovství Evropy divize Super 1600. Česko bude mít tentokrát čtyři zástupce. Kromě Pavla Vimmera a Ondřeje Smetany se v Lydden Hillu představí Václav Veverka a Josef Šusta.

Seznam přihlášených - MS 2016 - Lydden Hill (GB)

 

MS 2015 - Anglie