Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Úvod vyšel Solbergovi

28.11.2014 | Autor: Petr Šulčík
Úvod vyšel Solbergovi
Po prvních dvou rozjížďkách se v Argentině ujal průběžného vedení Petter Solberg. Následují Reinis Nitišs a Toomas Heikkinen.

Vítězství v úvodních dvou rozjížďkách si na trati v San Luis rozdělili Petter Solberg a Reinis Nitišs. Solberg přidal ve druhé rozjížďce druhé místo a ujal se vedení ve dvanáctém podniku mistrovství světa. "V první rozjížďce byla trať extrémně prašná a začínájí se vyjíždět koleje. Cítím se jistě a užívám si jízdu," uvedl po prvním dnu Petter Solberg. Souboj o zisk titulu mezi týmy pokračuje a rozhodne se zítra. Situace je vyrovnaná. Na dalších místech průběžného pořadí se seřadili Nitišs, Heikkinen, Bakkerud, Hansen a Timerzyanov. Ve svém prvním závodě v divizi Super Car je Kevin Eriksson prozatím na sedmém místě, Manfred Stohl je stejným bodovým ziskem jako  Anton Marklund osmý. Závod pokračuje dalšími dvěma rozjížďkami, semifinálovými a finálovými boji zítra odpoledne našeho času.

MS 2014 - Argentina