Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Trať v USA se představuje

4.04.2018 | Autor: Petr Šulčík
Trať v USA se představuje
V americkém Austinu, na okruhu Circuit of the Americas, dnes byla oficiálně představena trať pro desátý závod mistrovství světa 2018.

Dnes byla v americkém Austinu na okruhu Circuit of the Americas, kde se jezdí seriály Formule 1 a Moto GP, oficiálně představena trať pro premiérový závod mistrovství světa v rallycrossu ve Spojených státech (29.-30. září). Umístěna byla mezi zatáčky 12 až 15. "Závod v USA je klíčovým momentem šampionátu a věříme, že tato trať je ideálním místem, kde se světový rallycross představí novému publiku. Spojené státy jsou pro všechny zúčastněné významným místem a potvrzuje to globální růst šampionátu," uvedl Paul Bellamy, výkonný ředitel mistrovství světa.

MS 2018 - USA

"Je vždy zajímavé závodit na nové trati, ale první závod v USA bude opravdu zvláštní zážitek. Trať je hodně rychlá a náročná, takže diváci se mohou těšit na velmi zajímavé souboje, které rallycross nabízí. Těším se na skvělou atmosféru," dodal Petter Solberg. Američtí příznivci se mohou těšit na domácí jezdce Tannera Fousta a Scotta Speeda, kteří budou závodit v rámci nového amerického rallycrossového šampionátu.

MS 2018 - USA

MS 2018 - USA