Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

MS opět na Nova Sportu!

3.04.2018 | Autor: Petr Šulčík
MS opět na Nova Sportu!
Mistrovství světa v rallycrossu bude opět živě vysílat program Nova Sport. Záznam pak můžete shlédnout na webu www.ceskymotorsport.tv.

Mistrovství světa v rallycrossu – WRX 2018 startuje už za necelé dva týdny a fanoušci v České a Slovenské republice se opět mohou těšit na všechny závody v přímých přenosech. Souboje největších hvězd jakými jsou Sebastien Loeb, Petter Solberg či Mattias Ektström uvidí diváci i díky společnosti Peugeot Česká republika, která se pro letošní rok stává hlavním partnerem tohoto projektu.

MS 2017 - Belgie

Loni světový šampionát ovládl tým PSRX Volkswagen Sweden a to ve složení Johan Kristoffersson a Petter Solberg a jako reakce na tuto dominanci přichází letos značka Peugeot s vlastním oficiálním továrním týmem Peugeot Sport. V barvách týmu Peugeot Sport se opět představí fenomenální Sebastien Loeb, kterého znovu doplní bratrské duo Timmy a Kevin Hansenovi Sezona 2018 startuje už o druhém dubnovém víkendu a také letos má šampionát celkem 12 podniků. Závěrečný závod se pojede opět v Jihoafrické republice na konci listopadu.

Všechny záznamy přímých přenosů budou samozřejmě k dispozici všem fanouškům na webu www.ceskymotorsport.tv.