Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Sverre Isachsen těsně před X Games

27.07.2010 | Autor: Petr Šulčík
Sverre Isachsen těsně před X Games
Již o tomto víkendu, 30.7. – 1.8.2010, se v americkém Los Angeles uskuteční 16té pokračování XGames.

Již o tomto víkendu, 30.7. – 1.8.2010, se v americkém Los Angeles uskuteční 16té pokračování XGames. Úřadující evropský šampión divize 1 rallycrossu, Sverre Isachsen přijal nabídku od továrního týmu „Subaru Rally Team USA“, aby se zúčastnil vůbec prvního závodu rallycrossu ve státech. Tým, ve kterém bude startovat, připravuje auta pro jezdce jako je Travis Pastrana, Dave Mirra či Ken Block.

Pokud „Isacha“ angažoval tovární tým Subaru, tak samozřejmě nikoho nepřekvapí, že bude závodit s vozem Subaru Impreza. Nebude se však jednat o plnohodnotné auto pro rallycross, jako má například belgický závodník Patrick Van Mechelen, ale o rally variantu, kde došlo k úpravě restriktoru a dalším drobným úpravám pro rallycross. Vůz by tak měl dosahovat výkonu kolem 500 koňských sil.

Sverre dnes ráno přistál v LA a ještě před víkendovým startem ho čekají dva testy pro nastavení vozu. Jezdec se momentálně ještě potýká s menší chorobou, ale věří, že do startu XGames bude v pořádku. Přinášíme Vám i fotografie „Isachovi“ zbraně.

 

XGames