Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Solberg ve vedení

14.04.2018 | Autor: Petr Šulčík
Solberg ve vedení
Norský jezdec Petter Solberg je po úvodních dvou kvalifikacích ve vedení prvního závodu mistrovství světa v Barceloně.

Jezdec týmu PSRX Volkswagen Petter Solberg vyhrál druhou kvalifikaci úvodního závodu mistrovství světa ve španělské Barceloně a dostal se tak do průběžného vedení. V první jízdě skončil na druhém místě. Druhá příčka po prvním dnu patří Mattiasi Ekströmovi, který si k vítězství v první kvalifikaci připsal sedmé místo ve druhé. Ze třetí pozice půjde do zítřejšího dne úřadující šampion Johan Kristoffersson. Jezdci absolvovali  sobotní kvalifikační program za vydatného deště a podmínky tak nebyly vůbec jednoduché. Řada se nevyvarovala drobným kolizím a haváriím.

MS 2018 - Španělsko

MS 2018 - Španělsko

V evropském hodnocení divize Supercar je na prvním místě Anton Marklund, druhé místo patří po prvním dnu Ulriku Linnemannovi, třetí je prozatím Reinis Nitišs. Český zástupce Aleš Fučík do první kvalifikace po dvou předčasných startech vůbec neodstartoval a chyboval také ve své druhé jízdě. Průběžně mu patří šestadvacátá pozice. 

MS 2018 - Španělsko

V divizi Super 1600, která dnes absolvovala tři kvalifikační jízdy je ve vedení Artis Baumanis před Espenem Isaksaetrem a Gergely Martonem. Z českých jezdců je na tom nejlépe Ondřej Smetana, který je šestý. Před zítřejší poslední kvalifikací jsou na dalších místech dvanáctý Pavel Vimmer, patnáctý Václav Veverka, dvacátý Josef Šusta a třiadvacátý Marcel Suchý.

MS 2018 - Španělsko

MS 2018 - Španělsko

MS 2018 - Španělsko

MS 2018 - Španělsko

MS 2018 - Španělsko