Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Vrátí se Sverre Isachsen do ME?

11.01.2024 | Autor: Petr Šulčík
Vrátí se Sverre Isachsen do ME?
Trojnásobný mistr Evropy Sverre Isachsen by se rád v této sezoně vrátil do mistrovství Evropy a navázal tak na svůj loňský start v Norsku.

Norský jezdec Sverre Isachsen plánuje návrat do seriálu mistrovství Evropy. Trojnásobný šampion z let 2009 až 2011 se loni po dlouhé době objevil ve startovním poli, když s vozem Ford Fiesta Mk8 (původ Olsbergs MSE) závodil v rámci svého domácího závodu v Hellu. V cíli z toho nakonec bylo sedmé místo.

Přestože jeho návrat skončil v semifinále, svým výkonem ukázal, že na evropské scéně stále dokáže obstát. Hovoří se o tom, že jedná o startech v jednom z vozů Hyundai i20 RX Supercars týmu Betomik Racing (Mikko Ikonen). "Vyhodnocuji si všechny možnosti a snažím se získat rozpočet na celou sezonu. V tuto chvíli je předčasné o tom mluvit, ale šance tu určitě je," prohlásil Isachsen v rozhovoru pro norský tisk.

"Poté, co mi v roce 2016 skončila smlouva se Subaru, jsem už na motorsport nechtěl ani pomyslet. Následující rok jsem v televizi nesledoval ani jediný závod. Teprve v poslední době jsem přišel k myšlence, že bych se rád vrátil. Myslím se, že šampionátu mám stále co nabídnout," řekl třiapadesátiletý jezdec.