Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Skála: "Stále je na čem pracovat!"

28.08.2017 | Autor: Petr Šulčík
Skála: "Stále je na čem pracovat!"
Jan Skála za organizační tým krátce zhodnotil sobotní závod Rallycross Cupu v Hradci Králové, při němž se podílel zejména na stavbě trati.

Jak jste spokojeni s prvním rallycrossem v Hradci Králové?

"Jsme rádi, že se po mnoha letech debatování podařilo realizovat závody na úplně nové trati, aniž by za námi stály milionové investice. Víme, že je ještě na čem pracovat a co zlepšovat, ale na první krůček do neznáma hodnotíme závod pozitivně."

Zeptám se na ohlasy jezdců. Setkali jste se s negativními připomínkami?

"Slýchali jsme vesměs pozitivní názory. Jakékoli připomínky během dne, jsme se snažili řešit operativně a tak jsme třeba mezi tréninky a rozjížďkami přebagrovali skok, aby lépe odpovídal nájezdovým rychlostem. Po rozjížďkách se nám bohužel odporoučel válec a tak jsme nemohli pro finálové jízdy trať adekvátně upravit."

Rallycross Cup 2017 - Hradec Králové

Jak to vypadá v Hradci Králové s rallycrossem do budoucna?

"Provozovatel areálu je nakloněn tomu, aby se rallycross vrátil, což je dobře. Pokud máme příští rok odjet nějaký závod, tak musíme zásadně přestavět šotolinové úseky. To už jsou ale zásahy, na které sami nestačíme. Dosavadní přípravu trati jsme jako organizátoři platili ze svých soukromých peněz a s takto velkými úpravami budeme potřebovat pomoci."