Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Seznam přihlášených do Švédska!

14.06.2017 | Autor: Petr Šulčík
Seznam přihlášených do Švédska!
Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených jezdců na sedmý závod mistrovství světa a Evropy, který se uskuteční ve švédském Höljes.

Seznam přihlášených jezdců na sedmý závod mistrovství světa a Evropy do švédského Höljes obsahuje mnoho zajímavých jmen. Ve Švédsku chtěl původně startovat i syn Pettera Solberga Oliver, ale nebyla mu udělena výjimka od Mezinárodní automobilové federace. V seznamu přihlášených chybí úřadující mistr světa Mattias Ekström, který by měl startovat v závodě DTM. Nahradit by ho měl další Švéd Per Gunnar Andersson. Definitivní rozhodnutí závisí na Audi Sport, které o Ekströmově startu rozhodne až v závěru měsíce.

V divizi Super1600 se ve Švédsku představí hned šest českých jezdců. Pětici Ondřej Smetana, Pavel Vimmer, Josef Šusta, Zdeněk Kučera a Václav Veverka doplní s vozem Peugeot 207 Marcel Suchý, pro kterého to bude premiéra v mistrovství Evropy této divize. Celkem by na startu mělo být přes 100 aut!

Supercar WRX

MS 2017 - Švédsko

Supercar ERX

MS 2017 - Švédsko

Super1600 ERX

MS 2017 - Švédsko