Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Rallycrossové finále v Sosnové

20.10.2012 | Autor: Petr Šulčík
Rallycrossové finále v Sosnové
Poslední závod MMČR a ZSE odstartuje už zítra. K dispozici je také poseldní verze seznamu přihlášených.

V neděli 21. října se na autodromu Global Assistance Racing Arény v Sosnové u České Lípy uskuteční finálový závod rallycrossové sezony v České republice. Závod jako takový je započítáván i do FIA zóny střední Evropy, ale také mistrovství Česka, Polska a Rakouska v rallycrossu. To zaručuje účast pestrého startovního pole, čítající celkem 60 jezdců ze sedmi zemí světa.

Účastníci rallycrossového klání jsou již tradičně rozděleni do čtyř divizí, kde samozřejmě nebudou chybět extrémně silné speciály kategorie SuperCars. Zde diváci obdivují závodní vozy s pohonem čtyř kol o výkonu vysoce přes 500 koní ! V této kategorii se letos poprvé představí například čeští závodníci Ota Výborný, Marek Zeman či Marek Zítka. Mezi jezdci, přihlášenými do kategorie Super 1600 nebudou chybět účastníci prestižního FIA mistrovství Evropy Zdeněk Čermák, Stanislav Šusta a Jaroslav Vančík. Ve třídě SuperNationals se objeví již jistý mistr a nejen v této sezoně velmi úspěšný jezdec Roman Častoral.

Pokud si tedy chcete vychutnat jeden z vrcholů motoristické sezony v Global Assistance Racing Aréně v Sosnové u České Lípy, vyražte v neděli na sever Čech. Určitě se bude na co dívat, a užijete si jednu z posledních příležitostí v tomto roce, jak nasát atmosféru motoristického sportu a vůni spáleného benzínu.

Podrobné informace najdete na www.rallycross-sosnová.cz

Seznam přihlášených

Program:

Neděle 21. 10. 2012

08:00 – 09:00 Volný trénink
09:15 – 10:00 Oficiální trénink
10:30 Začátek první série rozjížděk
12:00 Začátek druhé série rozjížděk
13:45 Začátek třetí série rozjížděk
15:45 Finálové jízdy

Sosnová MMČR 2012