Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Rallycross Cup odstartuje již příští sobotu v Sedlčanech

19.05.2017 | Autor: Petr Šulčík
Rallycross Cup odstartuje již příští sobotu v Sedlčanech
Rallycross Cup 2017 powered by Golemtech vstupuje do své třetí sezony prvním závodem na trati v Sedlčanské kotlině.

V sobotu 27. 5. se v jednotlivých jízdách potkají začínající jezdci a matadoři tohoto seriálu společně s jezdci z národního mistrovství a české trofeje historických automobilů. Třetí ročník seriálu nabídne spoustu novinek, včetně nové trati a doprovodných akcí i pro ty nejmenší návštěvníky. Co zůstává, je pro diváky zajímavá podívaná na závodní techniku zdokonalenou pro novou sezonu a nekompromisní souboje na trati. Zveme vás tímto 27. 5. na Sedlčanskou kotlinu, kde kromě závodění, můžete ty nejmenší potěšit koutkem pro děti a ty větší soutěží o svezení v rallyeovém speciálu Mitsubishi Lancer EVO IX.

Přijďte se podívat a vyberte si své jezdce, kterým budete fandit po zbytek letošní závodní sezóny. Anebo se jím sami staňte Vy. Rallycross Cup powered by Golemtech je klubovým závodem, a proto není potřeba licence či homologovaný vůz, stačí odvaha, pár koní pod kapotou a smysl pro fair play. Více informací k těmto závodům naleznete na http://rallycrosscup.cz/.

Časový harmonogram:

08:00 – 09:00 Volný trénink pro všechny divize

09:30 – 11:15 1. série rozjížděk

11:15 – 13:00 2. série rozjížděk

13:00 – 14:45 3. série rozjížděk

15:15 Semifinálové a finálové jízdy

16: 30 Slavnostní předání cen

Rallycross Cup 2017