Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Bittman zůstává ve stejné divizi

10.01.2018 | Autor: Petr Šulčík
Bittman zůstává ve stejné divizi
Jakub Bittman by se rád přesunul se svým vozem Peugeot 208 do divize Super1600. Zatím ovšem nemá k dispozici motor.

Loni druhý jezdec republikového mistrovství divize SuperTouringCars do dvou litrů Jakub Bittman se netají úmyslem přesunout se do divize Super1600. Tento záměr se ovšem zatím neuskuteční, protože tým zatím nemá k dispozici motor pro tuto divizi. A tak Jakuba nejspíše opět uvidíme ve stejné divizi jako v loňské sezoně. Souboj Bittman - Častoral bude pravděpodobně pokračovat i v sezoně 2018.

ZSE 2017 - Česko

Jak viděl Jakub Bittman uplynulou sezonu? "Až na loňský úvodní závod na Slovensku, kde mi odešel motor se mi sezona líbila. Po Slovakiaringu jsme do dvěstěosmičky dali starší motor a v dalším průběhu roku jsme nemuseli řešit žádný problém. Zklamal mě závěr sezony na Slovensku. Ani ne tak deštivým počasím jako organizací. Pořadatel velké množství aut nezvládl a ve výsledku jsme za tři dny najezdili asi jen pětadvacet kol. Stále se na něco čekalo. Stále oblíbenější jsou Sedlčany a líbil se mi i nově zrekonstruovaný Nordring," uvedl Bittman.

ZSE 2017 - Rakousko

A plány pro rok 2018? "Určitě vynechám úvodní závod na Slovensku. Z větší části pojedu republikové mistrovství, které po návratu Sosnové obsahuje čtyři závody na našem území. K českým závodům určitě ještě něco přidáme. S vozem Peugeot 208 zůstaneme v divizi SuperTouringCars do dvou litrů. Chtěli jsme do šestnáctistovek, ale nový motor je stále ve fázi výroby a zatím nevím kdy bude připraven," prozradil Bittman. "Náš program je tak hodně otevřený," dodal závěrem.