Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Rallycross Cup 2015 - nová výzva

8.04.2015 | Autor: Petr Šulčík
Rallycross Cup 2015 - nová výzva
Rallycross Cup 2015 je mezistupněm mezi závody Mezinárodního mistrovství ČR a hobby závody. Kalendář obsahuje šest podniků.

Rallycross Cup 2015 o pohár Chlazení Novák je projekt klubových závodů, který vznikl s cílem podpořit královskou disciplínu okruhového závodění a přilákat do tohoto sportu nové jezdce tím, že vytvoří mezistupeň mezi amatérskými hobby závody a republikovým závoděním.

Rallycross cup nabízí možnost svezení se na republikových rallycrossových tratích s minimálními finančními prostředky. Zájemcům stačí pouze to, aby splnili technické předpisy dané pro tyto závody viz - odkaz.

Díky Rallycross Cupu se v jeden den na trati potkají jak republikoví jezdci, tak začínající jezdci, porovnají své síly a mohou si předávat své zkušenosti. Na tratích se letos představí například Jan Macháček, Jiří Kazil, Jan Skála, Jiří Matějka a další, kteří mají tuto úlohu na starosti.

Rallycross Cup 2015

Více informací naleznete na www.rallycrosscup.cz a na facebookovém profilu. K případným dotazům využijte e-mailovou adresu rallycross-cup@email.cz.

Kalendář Rallycross Cup 2015

02.05. Sedlčany 

13.06. Sedlčany 

04.07. Domažlice 

08.08. Sedlčany 

22.08. Rožmitál pod Třešmšínem (podle dispozic tratě)

31.10. Sosnová

Rallycross Cup 2015