Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

První zprávy přímo z Kerlaba

7.05.2010 | Autor: Petr Šulčík
První zprávy přímo z Kerlaba
Redakce RC.CZ v rozšířeném složení Ráca & Markét & Máca hlásí spojení sil...

Redakce RC.CZ v rozšířeném složení Ráca&Market&Máca hlásí spojení sil. Zatímco Ráca postupoval osvobodit Kerlabo z jihu od Portugalska, Market a Máca to vzali z východu od Čech. Jsme na místě, sosáme první dávku opojení evropským rallycrossovým děním. Stejně jako loni, začíná francouzský závod v předvečer mírových oslav konce války. Nás však již zítra a pozítří čekají neúprosné RC boje.    Přesto, že je tu zima spíše jako v Rusku, hřeje nás to, že všichni naši kluci prošli technickými přejímkami bez potíží. Ještě si počkáme, co Jarda Kalný, se kterým jsme dorazili teprve před malou chvílí. Dovolíme si tímto poděkovat za skvělý dopravní servis, kterému nechybělo naprosto nic. Jarda je skvělý kuchař, mechanik Václav výborný řidič a Pavel Novotný unikátní bavič.
    Ráca si také velmi pochvaluje, týden mezi závody strávený ve společnosti teamů Zdendy Čermáka a Ondyho Smetany prý neměl chybu.

    Startovní pole zde stejně jako loni je neobvykle nabité. Držte palce Českým závodníkům, sledujte LIVE a popřejte nám dobrou chuť. Bez grogu se dnešní večer rozhodné neobejde!