Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Příští víkend na rallycross do Sedlčan!

14.07.2013 | Autor: Petr Šulčík
Příští víkend na rallycross do Sedlčan!
V Sedlčanské Kotlině se pojede závod MMČR, ZSE a Závod legend.

Na špičkový rallycross do světoznámého areálu Sedlčanská kotlina zve Autoklub RAC Sedlčany a Autodrom Sedlčany. Rezervujte si v kalendářích víkend 20. a 21.července 2013 do závodnické Mekky u potoka Mastníka se zkrátka vyplatí přijet! Proběhnou zde rallycrossové závody a to FIA ZONA Střední Evropa kterého se účastní celá špička tohoto seriálu např. Zoltán Harsányi , Alois Höller, Peter Ramler, Laszlo Vnouczek ,Tristan Ekker aj.Z našich jezdců jsou přihlášeni Roman Častoral , Václav Veverka jun. , Jakub Bittman , Karel Václavík , Jirka Kazil a další.

Součástí závodu bude uplavaný závod Rallycrossových legend 

V letošním roce uplyne 40 let od doby, kdy se jel v Československu první rallycrossový závod. Sedlčanská kotlina se stala kolébkou tohoto atraktivního sportu, a proto se právě zde setkají rallycrossové legendy. Diváci, kteří Kotlinu navštíví, uvidí vozy Š 120, Š 120 LR, Ford Escort Cosworth a další speciály. Za jejich volanty usednou takoví jezdci, jako Honza Macháček, Radek Pavlíček, Václav Pech sen. nebo Pavel Novotný..
Součástí tohoto závodu bude MASCOM CUP 2013 – KartCross a Mistrovství České republiky v rallycrossu. Proto přijďte, přijeďte, ať na vlastní oči shlédnete kvalitní automobilové závody. O dokonalost diváckého prožitku se v Sedlčanské kotlině postará hned dvojice moderátorů -Tomáš »Ráca« Racek a Marek »Máca« Cihlář! Sečteno a podtrženo - najděte prstem na mapě Příbram, jeďte s ním ještě kousek doprava až narazíte na Sedlčany, u nichž leží tradiční motoristické závodiště, a přijeďte se podívat na jedinečnou podívanou i „slyšenou“, užít si báječnou atmosféru s vůní benzínu a pečeních klobás .U toho přece musíte být!

plakat_sedlcany

Seznam přihlášených jezdců zde.