Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Po prvním dnu vede Block

11.11.2017 | Autor: Petr Šulčík
Po prvním dnu vede Block
Nejrychlejším jezdcem po dvou kvalifikačních jízdách v rámci závěrečného závodu MS 2018 v Jižní Africe je Američan Ken Block.

Program závěrečného závodu letošního mistrovství světa začal už včera, kdy si jezdci měli možnost vyzkoušet část tratě v "shakedownu". V první řadě je důležité prověřit funkčnost aut po dlouhé plavbě. Dnes už se závodilo na ostro a v tréninku se nejlépe vedlo Timmymu Hansenovi, který zajel nejrychlejší čas. Také úvodní kvalifikace patřila jezdci Peugeotu, když ji vyhrál před Johanem Kristofferssonem a Petterem s Solbergem. Vítězem druhé kvalifikace se stal Janis Baumanis před Kenem Blockem a Mattiasem Ekströmem. Americký jezdec se tím dostal do průběžného vedení. Druhý je po prvním dnu Janis Baumanis a třetí Timmy Hansen. V kategorii RX2 vyhrál obě kvalifikace Belgičan Guillaume De Ridder, na druhém místě je již jistý vítěz pro tento rok Cyril Raymond a třetí Andreas Bäckman.

MS 2017 - Jižní Afrika

MS 2017 - Jižní Afrika

MS 2017 - Jižní Afrika

MS 2017 - Jižní Afrika

MS 2017 - Jižní Afrika

MS 2017 - Jižní Afrika