Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Ondy Smetana pro letošní rok končí s ME

19.06.2010 | Autor: Petr Šulčík
Ondy Smetana pro letošní rok končí s ME
Dnes pro Vás bohužel nemáme úplně dobré zprávy. Jak jste se jistě dočetli v Live přenosu z maďarského Nyirádu, Ondy závod nedokončil pro poruchu motoru...

Dnes pro Vás bohužel nemáme příliš dobré zprávy. Jak jste se jistě dočetli v Live přenosu z maďarského Nyirádu, Ondy závod nedokončil pro poruchu motoru. Již na závodišti bylo jasné, že poškození bude značné, celý tým však čekal na vyjádření od jejich dvorního motoráře z Anglie. Důvod zlověstného bílého kouře z Ondyho vozu byla prasklá ojnice, která zničila vše, co mohla. Škoda na motoru se tak pohybuje ve statisícových částkách.

Tento týden k nám přišla nemilosrdná zpráva, oprava motoru je mimo rozpočet týmu a Ondy se musí z Mistrovství Evropy pro letošní rok stáhnout. Velká škoda, Ondy měl jednoznačné ambice vrátit se zpět do Českého národního týmu a příští rok bojovat s opět vylepšeným vozem.

Ovšem čeští fanoušci by se mohli Ondyho dočkat ještě letos a to 26. - 27.6 při sedlčanském závodě MMČR a ZSE, kdy by se mohl přestavit v divizi 4 se svojí osvědčenou a mnoha evropskými souboji „ošlehanou“ Hondou Civic.  

Nechme se tedy překvapit do Sedlčan a držme klukům z Hluboké nad Vltavou palce při shánění potřebného budgetu na příští sezónu.

 

ME 2010 - Portugalsko (P) - Montalegre 2