Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

OMSE s dvojící Švédů

7.03.2018 | Autor: Petr Šulčík
OMSE s dvojící Švédů
Švédský tým OMSE se vrací do mistrovství světa s dvojící švédských jezdců a nově modifikovaným vozem Ford Fiesta.

S dvojicí švédských jezdců Kevin Eriksson a Robin Larsson se do světového šampionátu vrací tým OMSE. Končí naopak své účinkování v seriálu Global Rallycross Championship ve Spojených státech. Jezdci dostanou k dispozici nově modifikované vozy Ford Fiesta. Dalšími vozy, kterými tým disponuje, jsou k dispozici k pronájmu a prodeji. Mezi nimi také vozy Honda Civic, se kterými se závodilo v Americe.

"Oba naši jezdci už potenciál v rámci světového šampionátu ukázali. Myslím si, že můžeme bojovat o pódium. Rok 2018 je pro OMSE důležitým rokem. Disponujeme zcela novým autem, které je osazeno novým motorem nejnovější specifikace. Dalším zákazníkům jsme schopni zajistit pronájem i prodej vozů obou značek, kterými momentálně disponujeme," řekl šéf týmu Andreas Erikkson.

MS 2016 - Švédsko

"Jsem nadšený vstupem do mé třetí kompletní sezony v mistrovství světa. Čekají nás tvrdé souboje, ale jsem přesvědčen o tom, že naše vozy mohou bojovat s nejlepšími. Testy, které již proběhly byly pozitivní," uvedl Kevin Erikksson, který loni jezdil také s vozem Ford Fiesta, ale v týmu Maxe Puchera. Robin Larsson bude chtít navázat na své jediné vítězství, které zaznamenal v Argentině 2016. "Angažmá v týmu OMSE je pro mě obrovskou příležitostí. V minulosti jsem dokázal, že mohu bojovat o vítězství a to je také můj plán pro letošní rok. Věřím, že spolu s Kevinem dokážeme OMSE a Švédsko dostat do popředí mistrovství světa," prohlásil Robin Larsson.