Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Objeví se Tanner Foust v mistrovství světa?

6.02.2014 | Autor: Petr Šulčík
Objeví se Tanner Foust v mistrovství světa?
Bude účast s Volkswagenem v rámci GRC 2014 koncem amerického jezdce v evropských závodech?

Po dnešním oznámení společnosti Volkswagen America o společném vstupu s týmem Andretti Rallycross do seriálu Global rallycross championship 2014, kde se s vozy VW Polo (upravené vozy, které loni Volkswagen používal v mistrovství světa v rally) a později s modelem Beetle (od podniku X Games v Austinu)  představí Tanner Foust a Scott Speed, vzniká otázka, zda-li se populární Tanner Foust představí také v seriálu mistrovství světa. O účasti amerického jezdce není zatím nic známo, i když sám Foust účast  v několika závodech plánuje. 

Tanner Foust se v posledních letech objevoval za volantem vozu Ford Fiesta týmu OMSE. Startoval jak v seriálu GRC, tak také v evropském šampionátu. V sestavě tohoto týmu pro rok 2014 ovšem nefiguruje. Další možností je účast přímo s Volkswagenem (Marklund Motorsport, Kristoffersson Motorsport) nebo v některém jiném voze. O amerického "šoumena" by tak evropští příznivci neměli přijít.