Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

O víkendu zóna i Rallycross Cup

12.09.2018 | Autor: Petr Šulčík
O víkendu zóna i Rallycross Cup
Nadcházející víkend bude znovu ve znamení rallycrossu. Seriál Rallycross Cup se pojede v Sedlčanech a Zóna střední Evropy pokračuje v polském Slomczynu.

V sobotu se na sedlčanské trati uskuteční poslední rallycrossový závod této sezony a zároveň předposlední závod série Rallycross Cup. Poslední závod klubových závodů se pak odjede 27.10 na sosnovském autodromu. V celkem deseti závodních divizích se budou přidělovat předposlední body do šampionátu a o dramatické souboje tedy nebude nouze. V historických kategoriích se můžeme těšit na jména jako je Jan Macháček a Jaroslav Marchal,v eNkových třídách, tedy vozech bez jakýchkoliv úprav na motoru a podvozku se jezdcům představí domácí Luboš Slaba mladší, Tomáš Matucha, Lukáš Krotil a mnohá další rallycrossová jména. O body a nejlepší umístění budou v Sedlčanech již tradičně bojovat jezdci tzv. speciálů, kde si jezdci nedarují ani milimetr tratě a se svou silnou závodní technikou zde budou předvádět opravdu rychlou jízdu na republikové úrovni. Rallycross Cup má tuto sobotu v Sedlčanech opět co nabídnout a žádný milovník motoristického sportu by si tuto akci neměl nechat ujít. 

MMČR 2018 - Sedlčany

Mistrovství Zóny střední Evropy se ke svému předposlednímu závodu přesouvá do Polska. Ve Slomczynu nebudou chybět ani čeští jezdci. Pokračovat bude souboj v divizi Super1600 mezi Janem Ratajským a Tomášem Krejčíkem, chybět by na startu neměl ani Zdeněk Kučera s další fábií. Startovat v divizi SuperTouringCars do dvou litrů bude pravděpodobně i Roman Častoral. Oficiální seznam přihlášených zveřejněn nebyl a tak je otázkou kdo se skutečně na start postaví.