Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Nitišs mění Ford za Seat

1.03.2016 | Autor: Petr Šulčík
Nitišs mění Ford za Seat
Lotyšský jezdec přestupuje do týmu All-Inkl.com, kde bude spolu s René Münnichem pilotovat nové vozy Seat Ibiza Supercar.

Po předchozích dvou sezonách, které strávil v tymu Olsbergs MSE a voze Ford Fiesta Supercar mění překvapivě lotyšský jezdec Reinis Nitišs působiště. Nově se představí v tymu All - Inkl.com Münnich Motorsport s novým vozem Seat Ibiza Supercar.

Reinis Nitišs - All-Inkl.com

Nitišs vybojoval v posledních dvou sezonách sedmkrát umístění na stupních vítězů a stal se vůbec nejmladším vítězem závodu mistrovství světa, když v osmnácti letech zvítězil v norském Hellu v roce 2014. "Na konci loňské sezóny jsme začali jednat s několika týmy a rozhodli se pro nabídku All-Inkl.com kvůli jejich akčnímu plánu. Jejich inženýři mají mnoho zkušeností z mnoha vrcholných závodních sérií, v minulých dvou letech sbírali zkušenosti s vozy Audi. Doufám, že od začátku sezóny budeme konkurenceschopní a usilovat o přední příčky. Bude to pro mě důležitá sezona i vzhledem k tomu, že se poprvé pojede závod MS v Lotyšsku," uvedl Reinis Nitišs.

"Reinise znám nějakou dobu, závodili jsme proti sobě už v divizi Super 1600. Je to mladý a rychlý jezdec. V posledních měsících jsme pracovali na nových vozech, které budeme v nejbližší době testovat.  Věřím, že Reinis bude bojovat nejen o pódiová umístění, ale také o vítězství," dodal majitel týmu All-Inkl.com René Münnich a týmový kolega mladého lotyšského jezdce.