Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

MS v rallycrossu na ČT Sport!

30.03.2016 | Autor: Petr Šulčík
MS v rallycrossu na ČT Sport!
K velké radosti rallycrossových fanoušků se přeci jen letos díky ČT Sport dočkáme přenosů z rallycrossového mistrovství světa.

Světový šampionát v rallycrossu je jedním z nejatraktivnějších motoristických seriálů současnosti a v roce 2016 to bude zcela jistě platit také. Není žádným tajemstvím, že do tohoto světa letos naplno vstupuje fenomenální závodník z Francie, Sebastien Loeb. Účast devítinásobného mistra světa v rally posouvá světový rallycross o další kus dál a sezona 2016 tím dostává doslova nevídaný náboj. Na jednom kolbišti se totiž po několikaleté odmlce znovu utkají dva velcí rivalové, původem ze světové rally a to Sebastien Loeb s Peugeotem a Petter Solberg se Citroënem.

Sebastien Loeb - Peugeot Hansen

A s tím se pojí další skvělá zpráva, tentokrát pro české fanoušky tohoto adrenalinového sportu. Kompletní, tedy dvanáctidílný seriál MS v rallycrossu, totiž nebude chybět ani na obrazovkách ČT Sport a to v nemalém rozsahu!

Vysílací plán pro sezonu 2016: 

Přímé přenosy

Každý z 12ti závodů kalendáře bude vysílán živě a to na internetu České televize. Hodinový záznam z těchto přímých přenosů (semifinálové a finálové jízdy) potom uvidí i televizní diváci a to na programu ČT Sport a to vždy v neděli večer.

Highlights

Z každého odjetého podniku pak vznikne 45timinutový sestřih (highlights) a ten ČT Sport odvysílá vždy následující středu po závodech.

První podnik MS se jede v dubnu v portugalském Montalegre a zde jsou vysílací časy na ČT Sport:

Neděle 17.4.2016 – Přímý přenos – Internet ČT – 16:00

Neděle 17.4.2016 – Hodinový záznam přímého přenosu – ČT Sport – 22:20

Středa 20.4.2016 – 45´ Highlights – ČT Sport – 21:50

Držitelem exkluzivních televizních práv na MS v rallycrossu 2016 pro Českou republiku je společnost APO MULTICAM s.r.o., která je zároveň smluvním partnerem České televize.

text: APO PR