Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Marcel Suchý pojede Challenge

27.04.2016 | Autor: Petr Šulčík
Marcel Suchý pojede Challenge
Český jezdec po loňské premiéře v závěrečném závodě Rallycross Challenge Europe má letos v plánu kompletní sezonu v tomto seriálu.

Seriál Rallycross Challenge Europe si vyzkoušel na konci loňské sezony. V Maggioře dokázal vybojoval sedmé místo. Pro letošní rok plánuje Marcel Suchý účast v kompletním seriálu. Právě italská trať letos šampionát RCE otevírá. "Zimní přestávka byla dost dlouhá. Všichni už se těšíme až to začne," říká na úvod Marcel Suchý. Vůz Peugeot 206, se kterým dříve závodil Jaroslav Kalný, prošel přes zimu celkovou repasí. "Auto jsme jen krátce otestovali. Doufám, že v závodě bude všechno fungovat," přeje si jihočeský jezdec.

MS Motorsport 2016

S rallycrossem má dostatek zkušeností. V devadesátých letech jezdil v rámci zónové šampionátu. Od roku 1997 v nejsilnější divizi. Dva roky s mazdou a poté s Fordem Escort Cosworth. A jaké má pro letošní rok cíle? "Celkově bych chtěl skončit do osmého místa. Hlavní je, aby fungovala technika."

MS Motorsport 2016