Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Kristoffersson vítězem obou kvalifikací

30.06.2018 | Autor: Petr Šulčík
Kristoffersson vítězem obou kvalifikací
Johan Kristoffersson vyhrál obě dnešní kvalifikace. Na druhém místě je po prvním dnu Andreas Bakkerud, třetí Timmy Hansen.

V obdobném stylu jako předchozí podniky probíhá také šestý závod mistrovství světa ve švédském Höljes. Johan Kristoffersson si jede svůj vlastní závod a soupeři marně čekají na jeho zaváhání. Vyhrál obě dnešní kvalifikace. Za ním je ovšem situace vyrovnaná. Druhý je po prvním dnu Andreas Bakkerud, který si připsal druhé a čtvrté místo, třetí Timmy Hansen zajel dvakrát třetí nejrychlejší čas. Výborně rozjetou první jízdu měl Petter Solberg, ale po chybě v joker lapu se nakonec propadl pořadím. Celkově je čtvrtý před Ekströmem a Loebem.

MS 2018 - Švédsko

V mistrovství Evropy nejsilnější divize je na tom nejlépe Thomas Bryntesson před Renisem Nitišsem a René Münnichem. Český jezdec Aleš Fučík vylepšuje své časy a posunuje se pořadím vpřed. Po dvou kvalifikacích je pětadvacátý. V první jízdě dojížděl s prasklou zadní poloosou. Jezdci divizi Touringcar a RX2 mají kvalifikace za sebou. Zítra na ně čekají semifinálové a finálové jízdy. V případě divize Touringcar budeme už zítra znát nového mistra Evropy, protože jezdci této divize jedou letos jen tři závody. V RX2 vyhrál kvalifikaci Guillaume De Ridder, v Touringcar Daniel Holten.

MS 2018 - Švédsko

MS 2018 - Švédsko

MS 2018 - Švédsko

MS 2018 - Švédsko

MS 2018 - Švédsko

MS 2018 - Švédsko

MS 2018 - Švédsko